| Vermogen ((Prime/Standby) | 25 KVA / 20 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 36A |
| Spanning | 220/380V,230/240V |
| Motor | Cummins Motor/ 4B3.9-G1 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 15A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188F |
| Nominaal vermogen | 20 kVA/16 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 22KVA/ /18KW |
| Motor | Cummins dieselmotor 4B3.9-G1 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DEEPSEA / SMARTGEN / HARSEEN |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW tot 200 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 22kva tot 220kva |
| Stroom | 50A tot 500A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Foton Lovol dieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Type generator | 40 voet Container luifel |
|---|---|
| Motormodel | Cummins kta50-gs8 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Controller | DEEPSEA 7320 |
| Brandstoftank | 6 uur bij 100% belasting |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Stroom | 57.6A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7000W /7000KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 15A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 25-200 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | RICARDO |