| Vermogen ((Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 50A |
| Spanning | 220/380V 230/400V |
| Motor | RAYWIN-motor |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| snelheid | 1500rpm/1800rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Fase nummer | 3 |
|---|---|
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Geluidsniveau | 72 |
| verplaatsing | 6.7L |
| Beschermingsklasse | IP23 |
| Uitgangsvermogen | 12 kW 12,5 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze. |
| Nominaal vermogen | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Motor | 192FAGE |
| Alternator | 100% koper, brushless, met AVR |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| certificaat | ISO9001/ISO14001/CE |
| Controller | Deepsea / Smartgen |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 130 kW/163 KVA |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uur |
| Stand-by vermogen | 143 kW/179 KVA |
| Motor | Cummins |
| machtstarief | 5KW |
|---|---|
| frequentie | 50HZ/60HZ |
| Motormodel | 186FAE |
| spanning | 230 |
| Alternator | optie |
| machtstarief | 5KW |
|---|---|
| frequentie | 50HZ/60HZ |
| Motormodel | 186FAE |
| spanning | 230 |
| Alternator | optie |
| Nominaal vermogen | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Reservemacht | 7.0KW/7.5KVA |
| Motor | 192FAGE |
| Alternator | 100% koper, brushless, met AVR |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| Machtstarief | 7KW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel | 192F |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | Chinees lokaal merk |