| Uitgangsvermogen | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 100 KVA/100 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 200A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Perkins / 1104C-44TAG2 |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 50A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Uitgangsvermogen | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Koelsysteem | watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 20A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |