| machtstarief | 10kVA |
|---|---|
| frequentie | 50HZ/60HZ |
| Motor | PowerFriend 292F |
| spanning | 230/400 |
| Alternator | 100% Koper |
| Type licht | 4X1000W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, gekoeld water |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X1000W/4x400w-metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X1000W/4x400w-metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | de diesel macht, water coled, Kubota |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X400W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X1000W de lichten van het metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht, |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste macht | 40 kW 50 KVA |
| GENSET Model | GP55FWS |
| Stand-by vermogen | 44 kW 55 KVA |
| Motormodel | 4DX22-65D |
| Fase nummer | 3 |
|---|---|
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Motormodel | FPT FPT/C13 |
| Gensetstructuur | Stil |
| Isolatie klasse | H |
| Macht (Eerste/Reserve) | 120kw 150kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| AVR | Brushless |
| lager | Kies/Dubbel uit |
| Koper | 100% Koper |
| Type licht | 4X1000W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |