| Model | PL-8000T |
|---|---|
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Beschermingsklasse | IP23 |
| Fasenummer | 3 |
| Motortype | Luchtgekoelde slag 4 |
|---|---|
| Vermogen ((Prime/Standby) | 3.6kw ((50hz) /3.9kw ((60kz) |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000rpm/3600rpm |
| Type van de bank | Mechanische / elektronische |
| Type licht | 4X1000W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |