| Uitgangsvermogen | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Deutz |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Uitgangsvermogen | 400 kW 500 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10KVA aan 200KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 6 cilinder 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 45KVA aan 400KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 6 cilinder |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5KVA/5,5KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 10A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Uitgangsvermogen | 110 kW 138 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Type licht | 4X400W/4X1000W-metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht, enige cilinder, slag 4 |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |