| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste macht | 40 kW 50 KVA |
| GENSET Model | GP55FWS |
| Stand-by vermogen | 44 kW 55 KVA |
| Motormodel | 4DX22-65D |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 8kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Macht (Eerste/Reserve) | 110kw aan 682kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | cilinder 6 en 12 cilinder 4 slag |
| Gouverneurstype | Mechanisch/Elektrisch |
| Kracht Kracht | 14 kW 15,5 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Startsysteem | Elektrische start |
| Cylinder | Twee cilinders |
| Type licht | 4X400W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X1000W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |