| Uitgangsvermogen | 120 kW 150 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste macht | 68 kW 85 KVA (Kw/Kva) |
| GENSET Model | PF-FW94 |
| Stand-by vermogen | 75 kW 94 KVA (Kw/Kva) |
| Motormodel | CA4DF2-12D |
| Uitgangsvermogen | 250kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | WUXI FAWDE-motor |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Eerste macht | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Maximale kracht | 13KW 17KVA |
| Motor | FAWDE |
| Nominale output van de generatie-set | 230/400V 50 Hz |
| Alternator | Stamford-type, borstelloos, 100% koper |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE/Chinese motor |
| Alternator | STAMFORD-type |
| Uitgangsvermogen | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 250kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |