| Uitgangsvermogen | 200kw 250kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 1250KVA /1000KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW tot 200 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 22kva tot 220kva |
| Stroom | 50A tot 500A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Foton Lovol dieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 50 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 160kw 200kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 220kw 275kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| uitgangsvermogen | 30kw 38kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| uitgangsvermogen | 50kw 63kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| uitgangsvermogen | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| uitgangsvermogen | 320 kW 400 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |