| Vermogen ((Prime/Standby) | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 540A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Cummins / NTA855-G7 |
| nominale vermogen | 320kw/400kva |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 576A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro Italië FPT/ (ITALIË) |
| nominale vermogen | 60 kW/75 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 108A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Lassencapaciteit | 30A-300A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86 dieselmotor 2 cilinder 4 slag |
| Uitgangsvermogen | 48 kW 60 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 20kw 25kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Geschatte Frequentie (Herz) | 50/60 |
|---|---|
| Nominale spanning (v) | 230 120/240 230/400V 277/480V (afhankelijk) |
| Nominaal uitgangsvermogen ((KW) | 6/7 |
| Maximum macht (kW) | 7.0/7.5 |
| Fase nummer | enige fase of in drie stadia |
| Geschatte frequentie (Herz) | 50/60 |
|---|---|
| Nominale spanning (v) | 230 120/240 230/400v 277/480V (hang af) |
| Nominaal vermogenmacht (kW) | 5.2 5,7 |
| Maximum Macht (kW) | 5.7 6,2 |
| Faseaantal | Enige Fase of In drie stadia |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 5.5KVA / 11KVA / 17KVA / 22KVA / 33KVA |
| Stroom | 10A-60 |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Chinese motor KOFO/FAW/WEICHAI/YUCHAI |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 1500rpm/1800rpm |
| ATS | Facultatief |