| Nominaal vermogen | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Motor | 192FAGE |
| Alternator | 100% koper, brushless, met AVR |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| certificaat | ISO9001/ISO14001/CE |
| Nominaal vermogen | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Reservemacht | 7.0KW/7.5KVA |
| Motor | 192FAGE |
| Alternator | 100% koper, brushless, met AVR |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| nominale vermogen | 40 kW / 50 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 72A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Yangdong, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Model | GP440FPS |
|---|---|
| Eerste | 320 kW 400 KVA |
| Reserve | 352 kW 440 KVA |
| Nominale output van de generatie-set | 220/380V 50HZ |
| Afmetingen (L × W × H) mm | 4800x1400x2230 mm |
| machtstarief | 5KW |
|---|---|
| frequentie | 50HZ/60HZ |
| Motormodel | 186FAE |
| spanning | 230 |
| Alternator | optie |
| Weight | 500 Kg - 3000 Kg |
|---|---|
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
| Power Range | 20kW-220kW |
| Alternator Brand | Stanford |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Macht (Eerste/Reserve) | 50kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | Afhankelijk van macht |
| spanning | 220v-440v |
| Motor | Cummins - 4BTA3.9 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE, 1 cilinder, dieselmotor |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 150kw/188kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | Cummins 6CTA8.3-G2 |