| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5500W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5500W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 4 slag |
| Verplaatsing (L) | 2.71L |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 3000RPM /3600RPM |
| Cilindertype | 1 cilinder 4 slag |
| Begintype | Elektrisch/Handbegin |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 2.5kva tot 6,5kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 1500rpm /1800rpm |
| Typ van cilinder | 4 cilinder 4takt |
| Type van de bank | Mechanische / elektronische |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 2.5kva /2.8kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 8kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 6.6KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Macht (Eerste/Reserve) | 17kw aan 70kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 4 slag |
| Gouverneurstype | Mechanisch/Elektronisch |
| Macht (Eerste/Reserve) | 50HP-200HP |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 2500RPM-3000RPM |
| Cilindertype | cilinder 4 cilinder/6 4 slag |
| Gouverneurstype | Mechanisch/Elektronisch |