| Macht (Eerste/Reserve) | 30kw aan 200kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 2500RPM-3000RPM |
| Cilindertype | cilinder 4 cilinder/6 4 slag |
| Gouverneurstype | Mechanisch/Elektronisch |
| Macht (Eerste/Reserve) | 100KVA /125KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM -1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 4 slag |
| Gouverneurstype | Mechanische |
| De macht van de motoroutput | 25kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Isuzu |
| Gensettype | Open type, Stil type |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10KVA aan 200KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 6 cilinder 4 slag |
| Verplaatsing (L) | 1.81L aan 11.6L |
| Type licht | 4X400W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| De macht van de motoroutput | 28KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Isuzu |
| Gensettype | Open type, Stil type |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7.6KW/8,2 kW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 3000RPM /3600RPM |
| Cilindertype | 1 cilinder 4 slag |
| Begintype | Elektrisch/Handbegin |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 7.6 kW / 8.2 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Start Method | Electric Start,12VDC |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Insulation Class | H |
| Genset Structure | SILENT |
| Alternator | Stamford |
| Power Factor | 0.8 |
|---|---|
| Runtimeatfullload | 8 Hours |
| Rated Speed | 3000r/min |
| Controller | Deepsea, Smartgen, Harsen For Optional |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |