| Vermogen ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-480V |
| Motor | ISUZU |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | ISUZU |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-480V |
| Motor | Japan Isusu |
| GENSET Model | GP66DCS |
|---|---|
| Motormerk | Cummins |
| Eerste Macht | 48 kW / 60 kVA |
| Reservemacht | 53 kW / 66 kVA |
| Motormodel | 4BTA3.9-G2 |
| GENSET Model | GP110DCS |
|---|---|
| Motormerk | Cummins |
| Eerste Macht | 80 kW / 100 kVA |
| Reservemacht | 88 kW / 110 kVA |
| Motormodel | 6BT5.9-G1 |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | Japan Isusu |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 25-200kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | RICARDO |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW / 25 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 38A |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | Japan ISUZU 4JB1 |
| Motor | CUMMINS/FPT |
|---|---|
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Type | Stil |
|---|---|
| Motor | FAWDE |
| Alternator | STAMFORD-type |
| Controlebord | Smartgen 6110 |
| Garantie | 12 maanden / 1 jaar |