| Material | Steel |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Output Power | 20KW 25KVA |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Grootte | 40ft |
|---|---|
| motor | MTU of cummin |
| Alternator | Stamford/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE |
| Controlebord | Diepzee |
| Het koelen methode | Met water gekoeld |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | ISUZU |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW / 25 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 38A |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | JAPAN KUBOTA V3300-E2BG2 |
| Kracht Kracht | 500kVA 400kW |
|---|---|
| Frenquency | 50/60Hz |
| Spanning | 220v-690v voor jou kiezen |
| Motor | USA Cummins |
| Alternator | Marathon |
| GENSET Model | GP-FW22 |
|---|---|
| Eerste Macht | 16 kW 20 KVA |
| Reservemacht | 17.6KW 22KVA |
| frequentie | 50 Hz |
| Motormerk | FAWDE |
| GENSET Model | GP-FW33 |
|---|---|
| Eerste Macht | 24KW 30KVA |
| Reservemacht | 26KW 33KVA |
| Fase & draden | 4-cilinder, watergekoeld |
| Motormerk | FAWDE |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 16 kW 20 KVA |
| Motormodel | 4DW91-29D |
| Stand-by-vermogen | 17.6KW 22KVA |
| Alternatormodel | Stamford / PI 144D |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW / 25 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 50A |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | Isuzu 4jb1 |