| Uitgangsvermogen | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 230/400V |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford |
| Modelnummer | GP55FWS |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen ((KW) | 40kw 50kva |
| Maximaal vermogen (kw) (hp) | 44 kW 55 KVA |
| Motormerk | FAWDE |
| Alternatormerk | Stamford-type, borstelloos, 100% koper |
| Nominaal vermogen | 48 kW / 60 kVA |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 53 KVA/ 66 KVA |
| Motor | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Type | Stil |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motor | FPT |
| Alternator | STAMFORD-type |
| Controlebord | Smartgen 6110 |
| Model | GP413FWS |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Beginnende methode | Mechanische of elektronische |
| Kleur | hang af |
| Machtstarief | 30KVA |
|---|---|
| frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel | K4102DS |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | optie |
| GENSET Model | GP-FW55 |
|---|---|
| Eerste Macht | 40kw 50kva |
| Reservemacht | 44 kW 55 KVA |
| Motormerk | FAWDE |
| Motormodel | 4DX22-65D |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 200A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Cummins / 6BT5.9-G2 |
| Cooling System | Air/Water |
|---|---|
| Voltage | 400V/230V/110V |
| Warranty | 1-2 Years |
| Control System | Manual/Automatic |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |