| Nominaal vermogen | 15kVA/12kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 17KVA/ 13KW |
| Ruis | 65dB 7 meter superstil type |
| Brandstoftank | 8 uur / 24 uur / 72 uur |
| Certificaat | ISO9001/ISO14001/CE |
| Uitgangsvermogen | 50 kW 62 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | ISUZU.Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Nominaal vermogen | 200kVA /160kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 220KVA /176KW |
| Motor | ShangChai SDEC motor SC8D280D2 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 120 KVA /96 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 132KVA/ 106KW |
| Motor | Weichai KOFO dieselmotor |
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controlepaneel | Smartgen 6120 |
| Nominaal vermogen | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 550 kW/688kva |
| Motor | Originele Cummins KTAA19-G6A |
| Alternator | Originele Stamford HCI544FS |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Generatortype | Standaard Canopy van het type container |
|---|---|
| Motormodel | YUCHAI / YC6C1220L-D20 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Controller | Deepsea / Smartgen |
| Brandstoftank | 8 uur bij 100% belasting |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| motor | Cummins |
|---|---|
| Alternator | China Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |