| Nominaal vermogen | 20 kVA/16 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 17KVA/ 13KW |
| Ruis | 65dB 7 meter superstil type |
| Brandstoftank | 8 uur / 24 uur / 72 uur |
| Certificaat | ISO9001/ISO14001/CE |
| Nominaal vermogen | 120 KVA /96 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 132KVA/ 106KW |
| Motor | Weichai KOFO dieselmotor |
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controlepaneel | Smartgen 6120 |
| Airbreaker | MCCB DLIXI 3-pool |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 30kVA / 24kW |
| Stand-by vermogen | 33KVA/ 26KW |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uur |
| Motor | Ricardo KOFO dieselmotor |
| Nominaal vermogen | 500 KVA/400 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Deutz Duitsland |
| Alternator | Originele Stamford / Meccalte |
| Nominaal vermogen | 80 kW/100kva |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 88 kW/110kva |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Nominaal vermogen | 500 KVA/400 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Deutz Duitsland |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Nominaal vermogen | 63 KVA /50 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 70 KVA/ 55 kW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor YC4D85Z-D20 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Type | Stil |
|---|---|
| Motor | FAWDE |
| Alternator | STAMFORD-type |
| Controlebord | Smartgen |
| Garantie | 12 maanden / 1 jaar |