| Motor | Cummins |
|---|---|
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Nominaal vermogen | 48 kW / 60 kVA |
|---|---|
| Stand-by-vermogen | 53 KVA/ 66 KVA |
| Motor | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Alternator | Stamford-type |
| Controlepaneel | Smartgen |
| nominale vermogen | 40 kW / 50 kVA |
|---|---|
| Maximum macht | 44 kW / 55 kVA |
| Motormodel | 4DX21-45D |
| Alternatormerk | Stamford / UCI224G |
| Geluidsniveau | 70 dB op 7 meter |
| Nominaal vermogen | 48 kW / 60 kVA |
|---|---|
| Reservemacht | 53 KVA/ 66 KVA |
| Motor | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Hoog vermogen van de generator | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Generator Reservemacht | 550 kW 688 KVA |
| 500 kW generatormotor | Ktaa19-g6a |
| Generator van 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW Generatorcontroller | Stamford-type, borstelloos, 100% koper |
| Vermogensbereik | 40-413 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT/Origin Italië |
| Controller | Smartgen/DeepSea/Comap |
| nominale vermogen | 40 kW / 50 kVA |
|---|---|
| Maximum macht | 44 kW / 55 kVA |
| Motormodel | 4DX21-45D |
| Alternatormerk | Stamford / UCI224G |
| Geluidsniveau | 70 dB op 7 meter |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5KVA/5,5KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 10A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Nominaal vermogen | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 550 kW/688kva |
| Motor | Originele USA Cummins |
| Alternator | Originele Stamford / Leory somer |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Uitgangsvermogen | 80kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |