| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 40kw 50kva |
| GENSET Model | GP-FW55 |
| Reservemacht | 44 kW 55 KVA |
| Motormodel | 4DX22-65D |
| Hoog vermogen van de generator | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Generator Reservemacht | 550 kW 688 KVA |
| 500 kW generatormotor | Ktaa19-g6a |
| Generator van 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW Generatorcontroller | Stamford-type, borstelloos, 100% koper |
| nominale vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Reservemacht | 55 kW tot 330 kW |
| motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| nominale vermogen | 40 kW / 50 kVA |
|---|---|
| Maximum macht | 44 kW / 55 kVA |
| Motormodel | 4DX21-45D |
| Alternatormerk | Stamford / UCI224G |
| Geluidsniveau | 70 dB op 7 meter |
| Uitgangsvermogen | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Deutz |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 30kw 38kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 30kw 38kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | ISUZU |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| snelheid | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Nominaal vermogen | 63 KVA /50 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 70 KVA/ 55 kW |
| Motor | KOFO dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 125 KVA /100 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 137 KVA/ 110 KW |
| Motor | YUCHAI dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |