| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 500 rpm |
| Voorwaarden van Gebruik | Landgebruik |
| Brandnaam | GP17FWS |
|---|---|
| Beginnende methode | ELEKTRISCH BEGIN |
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Versnelling | 500 rpm |
| Geluidsniveau | 65 Db ((A) @ 7 Meter |
| GENSET Model | GP220FPS |
|---|---|
| Eerste Macht | 160 kW 200 KVA |
| Reservemacht | 176 kW 220 KVA |
| Motormodel | FPT FPT/NEF67TM7 |
| Motorkenmerken | 6-cilinder, 4-takt, turbo geladen na afkoeling |
| GENSET Model | GP28DCS |
|---|---|
| Motormerk | Cummins |
| Eerste Macht | 20kW/25kVA |
| Stand-by-vermogen | 22 kW/ 28 KVA |
| Motormodel | 4B3.9-G1 |
| Nominaal vermogen | 500 KVA/400 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Chinese WUXI / Wandi motor |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Nominaal vermogen | 50 KVA /40 KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 55 KVA/ 44 kW |
| Motor | Ricardo KOFO dieselmotor |
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controlepaneel | Smartgen |
| Uitgangsvermogen | 50 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Motor | FAWDE |
|---|---|
| Alternator | China Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Motor | CUMMINS / FPT / PERKINS |
|---|---|
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| GENSET Model | GP110DCS |
|---|---|
| Eerste Macht | 80Kw/100Kva |
| Reservemacht | 88Kw/110Kva |
| Motorkenmerken | 6-cilinder, 4-takt, watergekoeld, Turbo |
| Motormerk | DCEC |