| Hoog vermogen van de generator | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Generator Reservemacht | 550 kW 688 KVA |
| 500 kW generatormotor | Ktaa19-g6a |
| Generator van 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW Generatorcontroller | Stamford-type, borstelloos, 100% koper |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Motor | FAWDE |
|---|---|
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Motor | FAWDE |
|---|---|
| Alternator | China Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Eerste Macht | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| Reservemacht | 44 kW 55 KVA |
| Motormodel | 4BTA3.9-G2 |
| Uitvoertype | AC In drie stadia |
| Alternatormodel | Stamford UCI224D |
| Machtstarief | 1200KW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel | KTA50-GS8 |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| snelheid | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Nominaal vermogen | 50 kW tot 300 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 55 kW tot 330 kW |
| Motor | YUCHAI-Dieselmotor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |