| Nominaal vermogen | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Stand-by-vermogen | 550 kW/688kva |
| Motor | Originele USA Cummins |
| Alternator | Originele Stamford / Leory somer |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Motor | Cummins |
|---|---|
| Alternator | China Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Uitgangsvermogen | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 230/400V |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Certificaat | CE, ISO |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uur |
| Verpakking Details | Vouw houten geval |
| Levertijd | 20 het werkdagen |
| Nominaal vermogen | 156KVA /125KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 170 KVA /138 KW |
| Motor | DONGFENG CUMMINS 6BTAA5.9-G12 |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc / Chinese generator. |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Nominaal vermogen | 160kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 176kw |
| Motor | Italiaans merk FPT C9 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Uitgangsvermogen | 40 kW 55 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 40 kW 55 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Type | Stil |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motor | FPT |
| Alternator | STAMFORD-type |
| Controlebord | Smartgen 6110 |
| Uitgangsvermogen | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 230/400V |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford |