| Uitgangsvermogen | 20kw 25kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 20kw 25kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 50A |
| Spanning | 220/380V 230/400V |
| Motor | RAYWIN-motor |
| nominale vermogen | 125kva / 100kw |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 180A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Oorspronkelijk uit Italië FPT/ NEF67Sm1 |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Stroom | 10A-60 |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Chinese motor KOFO/FAW/WEICHAI/YUCHAI |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Stand-by vermogen | 300 kW / 375 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 540A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Italië Motor | FPT FPT/ CURSOR13TE2A |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 15 Kva |
|---|---|
| Stroom | 22A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Chinese motor Fawde |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 70KW/88KVA 77KW/96KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220v-690v Optioneel |
| Motor | Ricardo/R6105ZDS |
| Nominaal vermogen | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Stand-by-vermogen | 88Kw/110Kva |
| Motor | De in bijlage I vermelde gegevens worden gebruikt voor de beoordeling van de kwaliteit van het produ |
| Alternator | Stamford-type, borstelloos, 100% koper |
| Controlepaneel | Deepsea / Smartgen |
| Uitgangsvermogen | 60KW 75kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | FPT NEF45 SM 2A |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |