| Uitgangsvermogen | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 230/400V |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford |
| Uitgangsvermogen | 12 kW 12,5 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze. |
| Uitgangsvermogen | 80KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Oorspronkelijke UK perkins vermogen |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Model | GP413FWS |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Beginnende methode | Mechanische of elektronische |
| Kleur | hang af |
| Uitgangsvermogen | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 230/400V |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford |
| machtstarief | 5KW |
|---|---|
| frequentie | 50HZ/60HZ |
| Motormodel | 186FAE |
| spanning | 230 |
| Alternator | optie |
| Macht (Eerste/Reserve) | 120kw 150kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| AVR | Brushless |
| lager | Kies/Dubbel uit |
| Koper | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6.5Kw aan 1000Kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| AVR | Brushless |
| lager | Kies/Dubbel uit |
| Koper | 100% Koper |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 200 kW / 250 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 360A |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | WUXI-motor WD129TAD19 |
| Prime bij 50HZ, 40°C omgeving | 20kw 25kva |
|---|---|
| Standby bij 50 Hz, 40°C omgeving | 22 kW 27,5 KVA |
| Nominale output van de generatie-set | 230/400V 50 Hz |
| Afmeting (L×B×H) | Stil: 2000*940*1200 |
| Motormerk | FAWDE |