| Macht (Eerste/Reserve) | 110kw aan 682kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | cilinder 6 en 12 cilinder 4 slag |
| Gouverneurstype | Mechanisch/Elektrisch |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 7.6 kW / 8.2 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7.6KW/8,2 kW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 3000RPM /3600RPM |
| Cilindertype | 1 cilinder 4 slag |
| Begintype | Elektrisch/Handbegin |
| Nominaal vermogen | 360 kW / 450 kVA |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 400 kW / 500 kVA |
| Motor | Doosan DP158LC |
| Alternator | STAMFORD / MECC |
| Controller | DEEPSEA 7320 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 4 slag |
| Verplaatsing (L) | 2.71L |
| Type licht | 4X1000W/4x400w-metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type generator | Stil. Open. Trailer. |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen | 5.0KW 5,5KVA |
| Motor | 188FAGE |
| Structuretype | Eéncilinder, met een gelijnd 4-takt-vervoer, rechtstreekse injectie |
| Koelmethode | Luchtgekoeld |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 2.5kva tot 6,5kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 1500rpm /1800rpm |
| Typ van cilinder | 4 cilinder 4takt |
| Type van de bank | Mechanische / elektronische |
| Macht (Eerste/Reserve) | 17kw aan 70kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Snelheid | 1500RPM /1800RPM |
| Cilindertype | 4 cilinder 4 slag |
| Gouverneurstype | Mechanisch/Elektronisch |
| Uitgangsvermogen | 160kw 200kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | Tot de spanning van het land van de klant |
| Motor | Cummins/6CTAA8.3-G2 |
| Alternator | Stamford |