| Koelsysteem | watergekoeld |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur rijden |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 6 kW tot en met 30 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | KUBOTA |
| Type licht | 4X1000W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 35 kW/43 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 63A |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | ISUZU 4JB1TA |
| Type licht | 4X400W/4X1000W-metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht, enige cilinder, slag 4 |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4x1500W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | Laidong/KM380 |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X400W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Macht (Eerste/Reserve) | 16kw 20ka |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| AVR | Brushless |
| lager | Kies/Dubbel uit |
| Koper | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 400KW 500KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| AVR | Brushless |
| lager | Kies/Dubbel uit |
| Koper | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 10kva aan 80kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Oorspronkelijke UK perkins vermogen |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |