| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 30 kW 38 KVA (Kw/Kva) |
| GENSET Model | PF-FW41 |
| Reservemacht | 33KW 41KVA (Kw/Kva) |
| Motormodel | 4DX21-53D |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste macht | 68 kW 85 KVA (Kw/Kva) |
| GENSET Model | PF-FW94 |
| Stand-by vermogen | 75 kW 94 KVA (Kw/Kva) |
| Motormodel | CA4DF2-12D |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste macht | 30kw 38kva |
| GENSET Model | GP41FWS |
| Stand-by vermogen | 33 kW 41 KVA |
| Motormodel | 4DX21-53D |
| Naam van het product | Diesel Generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 4.5KW 5KVA |
| Gensetmodel | PD6500ES |
| Reservemacht | 5KW 5.5KVA |
| Motortype | 186FAE |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 40kw 50kva |
| GENSET Model | GP-FW55 |
| Reservemacht | 44 kW 55 KVA |
| Motormodel | 4DX22-65D |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 25 kW 30 KVA |
| GENSET Model | GP-FW33S |
| Reservemacht | 28 kW 33 KVA |
| Motormodel | 4DW92-39D |
| GENSET Model | GP-FW55 |
|---|---|
| Eerste Macht | 40kw 50kva |
| Reservemacht | 44 kW 55 KVA |
| Motormerk | FAWDE |
| Motormodel | 4DX22-65D |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste macht | 40 kW 50 KVA |
| GENSET Model | GP55FWS |
| Stand-by vermogen | 44 kW 55 KVA |
| Motormodel | 4DX22-65D |
| Motormerk | FPT |
|---|---|
| Eerste macht | 200kw/250KVA |
| GENSET Model | GP275FPS |
| Stand-by vermogen | 220 kW/ 275 KVA |
| Motormodel | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Motormerk | FAWDE |
|---|---|
| Eerste Macht | 25 kW 30 KVA |
| GENSET Model | PF-FW33S |
| Reservemacht | 28 kW 33 KVA |
| Motormodel | 4DW92-39D |