| Type | Stil |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motor | FPT/CUMMINS/PERKINS/DOOSAN/FAWDE |
| Alternator | STAMFORD-type |
| Controlebord | Smartgen 6110 |
| Motor | Perkins |
|---|---|
| Alternator | China Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Motor | CUMMINS / FPT / PERKINS |
|---|---|
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Type | Stil |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motor | FPT/CUMMINS/PERKINS/DOOSAN/FAWDE |
| Alternator | Stamford/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE |
| Controlepaneel | Deepsea/Comap/Smartgen/Harsen |
| Type | Stil |
|---|---|
| Motor | FPT/CUMMINS/Perkins |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Geluidsniveau ((7m) | 72dBA |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Motor | het UK Perkins |
|---|---|
| Alternator | China Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | 12 maanden/ 1 jaar |
| Type | 40ft container |
|---|---|
| Motor | Perkins |
| Alternator | STAMFORD-type |
| Controlebord | Smartgen |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Uitgangsvermogen | 250kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 230V/240V/380V optioneel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 12 kW 12,5 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze. |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 160kw 200kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stroom | 288 |
| Spanning | 220 V tot 480 V |
| Motor | Perkins. |