| Macht (Eerste/Reserve) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 23A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188F |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag, gekoelde lucht, 1 cilinder |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 15A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188F |
| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 186/188 FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Reserve) | 10kw/12.5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Dieselmotor | 292, cilinder 2 in lijn |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Dieselmotor | 292, cilinder 2 in lijn, 4 strijken, gekoelde lucht |