| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5500W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Generatortype/Reserve) | Silent.type |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 19.57A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Outputmacht (Eerste/Reserve) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE/Chinese motor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5500W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.3KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 190A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 1 cilinder 4 slagmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 2KW /2 KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 5A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 178F |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KVA/7.7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KVA/7.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60Hz |
| huidig | 24A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |