| Uitgangsvermogen | 20-80 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Reservemacht | 8kw/10kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderlucht gekoelde dieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| motor voor een trailerspeedgenerator, een alternatorgenerator | Stamford |
|---|---|
| Brandstoftank | 8 uur bij 100% belasting |
| Snelheidsregeling | Elektronisch |
| Versnelling | 500 rpm |
| Gebruiksvoorwaarden | Grondgebruik |
| model | PD12ST |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| 10kva generatortype | Draagbaar/Geluiddicht stil type |
| 10kva generatorgarantie | 12 Months/1000-Uren |
| Beginnende methode | mechanisch of elektronisch |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/8kva genset |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 32A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 198F, 1 cilinder, 4 strijk, diesel motor |
| 10kva-generatortype | Draagbaar / geluidsdicht stil type |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden / 1 jaar |
| Beginnend Systeem | 12V elektrische start |
| Fase | Eénfase |
| Koelmethode | gekoelde lucht |
| AMPÈREN | 300 |
|---|---|
| frequentie | 50HZ/60HZ |
| spanning | 120/220/240 |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| Fase | Enkele Fase |
| Geschatte frequentie (Herz) | 50/60 |
|---|---|
| Nominale spanning (v) | 230 120/240 230/400v 277/480V (hang af) |
| Nominaal vermogenmacht (kW) | 5.2 5,7 |
| Maximum Macht (kW) | 5.7 6,2 |
| Faseaantal | Enige Fase of In drie stadia |
| 10kva-generatortype | Draagbaar / geluidsdicht stil type |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden / 1 jaar |
| Beginnend Systeem | ELEKTRISCH BEGIN |
| Fase | Eénfase |
| Koelmethode | gekoelde lucht |