| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Model | GD10ET |
|---|---|
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Beschermingsklasse | IP23 |
| Fase nummer | 3 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| Reservemacht | 6.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE, 1 cilinderlucht gekoelde dieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinderdieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 10 kW/11 KVA |
|---|---|
| Motor | 292F |
| Alternator | 100% koper, borstelloos, met AVR |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uur |
| Certificaat | ISO9001/ISO14001/CE |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Structure | Open/Silent/Container |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 8kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Versnelling | 3000 rpm /3600 rpm |
| Typ van cilinder | 1 cilinder, vier-takt |
| Starttype | Elektrisch / Handstart |
| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |