| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAGE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/10kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V88, 2 cilinderdieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 5KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Uitgangsvermogen | 5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Lassencapaciteit | 30A-300A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86 dieselmotor 2 cilinder 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Lassencapaciteit | 30A-300A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86 dieselmotor 2 cilinder 4 slag |
| Outputmacht (Eerste/Reserve) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE/Chinese motor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |