| Uitgangsvermogen | 7kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 198FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60Hz |
| huidig | 20A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Nominaal vermogen | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Reservemacht | 7.0KW/7.5KVA |
| Motor | 192FAGE |
| Alternator | 100% koper, brushless, met AVR |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 36.9A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192fb/p-e |
| (Eerste) macht | 12KW/12KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220V |
| Motor | 2V92, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 54A |
| spanning | 220V |
| Motor | 292, 2 cilinder diesel motor, gekoelde lucht |
| Type generator | Stil. Open. Trailer. |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen | 5.0KW 5,5KVA |
| Motor | 188FAGE |
| Structuretype | Eéncilinder, met een gelijnd 4-takt-vervoer, rechtstreekse injectie |
| Koelmethode | Luchtgekoeld |
| Naam van het product | Diesel Generator |
|---|---|
| Eerste Macht | 11/14 12/15 (Kw/Kva) |
| Reservemacht | 12/15 12.5/16 (Kw/Kva) |
| Gensetmodel | PD15ST3 |
| Motormodel | 292F |
| Type 5kva-motorgenerator | Draagbare geluidsvrije |
|---|---|
| Certificaat van 5kV motorgenerator | CE/ISO9001 |
| 5kva motorgenerator Kleur | De Eis van klanten |
| 5kV motorgenerator Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Opties | Het Embleem van de klant |