| Macht (Eerste/Reserve) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderdieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE, 1 cilinder, dieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/10kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderdieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7kw/7kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 32A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192F, 1 cilinder, 4 strijk, gekoelde lucht |
| Generatortype | Draagbaar/Homeuse genset |
|---|---|
| Motormodel | PowerFriend/188FAGE |
| Nettogewicht | 170kg |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Power Factor | 1 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 186FAE |
| Gensettype | Open type, Stil type |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7000W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE, Enige fase, 4 strijk, diesel macht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7000W |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE, Enige fase, 4 strijk, diesel macht |
| Motortype | 186FAE |
|---|---|
| Eerste Macht | 5.2KW 5.7KVA |
| Gensetmodel | PD7500ES |
| Reservemacht | 5.7KW 6.2KVA |
| Structuurtype | Enige cilinder, 4 strijkt, direct-ingespoten |