| Macht (Eerste/Reserve) | 7KVA/7.7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE diesel |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/10kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 2V86, 2 cilinderdieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Dieselmotor | 292, cilinder 2 in lijn, 4 strijken, gekoelde lucht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6000w |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 15A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188F lucht gekoelde dieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 190A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 1 cilinder 4 slagmotor, diesel macht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5000W/5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 27A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188F, gekoelde lucht, diesel macht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10kw/12.5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Dieselmotor | 292, cilinder 2 in lijn, 4 strijken, gekoelde lucht |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60Hz |
| huidig | 20A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Motor | PowerFriend188fae 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 2.7KW/3KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 6A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 178F |