| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Lassencapaciteit | 190A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | de generator van 8000w portbale |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 32A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 198F, enige cilinder, slag 4 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6000w |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188F lucht gekoelde dieselmotor |
| Geschatte Frequentie (Herz) | 50/60 |
|---|---|
| Nominale spanning (v) | 230 120/240 230/400V 277/480V (afhankelijk) |
| Nominaal uitgangsvermogen ((KW) | 6/7 |
| Maximum macht (kW) | 7.0/7.5 |
| Fase nummer | enige fase of in drie stadia |
| model | PD12EW |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Power Factor | 0.8 |
| Beginnende methode | mechanisch of elektronisch |
| kleur | Afhankelijk zijn |
| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188F |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE dieselmotor |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |