| Model | GP413FWS |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Beginnende methode | Mechanische of elektronische |
| Kleur | hang af |
| Model | GP55FWS |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Beginnende methode | Mechanische of elektronische |
| Kleur | hang af |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 15A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.3KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 178FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7KVA/7.7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60Hz |
| huidig | 20A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Motor | PowerFriend/192FAE |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 20A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 186/188 FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 3kva aan 7kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 186FAE |
| Alternator | 100% Koper |
| Power Factor | 1 |
|---|---|
| Faseaantal | Enkele Fase |
| Droeg * slag | 86x72 |
| Verplaatsing ml | 418 |
| Smeringssysteem | Bespatte druk |