| Uitgangsvermogen | 5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Chinees |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 3KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 178F |
| Alternator | 100% Koper |
| Uitgangsvermogen | 200kw 250kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 25 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | KOFO, FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel gebruik |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 50kw 63kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| model | PD6500T |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Beginnende methode | mechanisch of elektronisch |
| kleur | Afhankelijk zijn |
| Koelsysteem | luchtkoeling |
| Macht (Reserve) | 10KW/10KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 42A |
| spanning | 220/230/240V |
| Dieselmotor | 292, cilinder 2 in lijn |
| Uitgangsvermogen | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optionele |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 6kVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | 188F |
| Alternator | 100% Koper |
| nominale vermogen | 320kw/400kva |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 576A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro Italië FPT/ (ITALIË) |