| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE 4 slag |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 20A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Uitgangsvermogen | 50 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 26A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE 4 slag |
| model | PD6500T |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Beginnende methode | mechanisch of elektronisch |
| kleur | Afhankelijk zijn |
| Koelsysteem | luchtkoeling |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 20A |
| Spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 27A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE 4 slag |