| Macht (Eerste/Reserve) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| Model | GP550CCS |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Beginnende methode | Mechanische of elektronische |
| Kleur | hang af |
| Model | GP550CCS |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Vermogensfactor | 0,8 |
| Beginnende methode | Mechanische of elektronische |
| Kleur | hang af |
| Macht (Eerste/Reserve) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 180A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 35A |
| spanning | 220/230/240V |
| Dieselmotor | 292, cilinder 2 in lijn, 4 strijken, gekoelde lucht |
| Nominaal vermogen | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Reservemacht | 7.0KW/7.5KVA |
| Motor | 192FAGE |
| Alternator | 100% koper, brushless, met AVR |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| Nominaal vermogen | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Motor | 192FAGE |
| Alternator | 100% koper, brushless, met AVR |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| certificaat | ISO9001/ISO14001/CE |
| model | PD50 (80/100) D (E) |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Power Factor | 0.8 |
| maximum zuiging (m) | 8m |
| Motormodel | 170F (E)/178F (E)/186FA (E) |
| Machtstarief | 7KW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Motormodel | 192F |
| Spanning | 230/400 |
| Alternator | Chinees lokaal merk |
| Hoofdgegevens | 2inch, 3inch, 4inch |
|---|---|
| ZUIGING | 50 tot 100 m ³ |
| Nominaal vermogen | 2.8, 4, 6.3KW |
| Motor | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Alternator | 100% Koper |