| machtstarief | 10kVA |
|---|---|
| frequentie | 50HZ/60HZ |
| Motor | PowerFriend 292F |
| spanning | 230/400 |
| Alternator | 100% Koper |
| motor | CUMMINS/FPT Diesel Generator Set Smartgen |
|---|---|
| Alternator | Overgenomen Stamford. |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Fase | fase 3 |
| Garantie | Een jaar |
| Type licht | 4X1000W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, gekoeld water |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7000W /7000KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 15A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE |
| Type licht | 4X1000W/4x400w-metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X400W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X1000W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X400W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X1000W/4x400w-metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | de diesel macht, water coled, Kubota |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Type licht | 4X1000W metaalhalogenide |
|---|---|
| Motortype | diesel macht, 186FA-gekoelde lucht, |
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |