| Uitgangsvermogen | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Type generator | 40 voet Container luifel |
|---|---|
| Motormodel | Cummins kta50-gs8 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Controller | DEEPSEA 7320 |
| Brandstoftank | 6 uur bij 100% belasting |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 100KVA/80KW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 110 kVA / 88 kW |
| Stroom | 200A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Foton Lovol 1006TG2A |