| Vermogen ((Prime/Standby) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Stroom | 57.6A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| Motormerk | Cummins |
|---|---|
| Eerste macht | 500 kW 625 KVA |
| GENSET Model | GP688CCS |
| Stand-by vermogen | 550 kW 688 KVA |
| Motormodel | Ktaa19-g6a |
| Uitgangsvermogen | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Type generator | 40 voet Container luifel |
|---|---|
| Motormodel | Cummins KTA38-G5 |
| Alternator | Originele stamford |
| Controller | DEEPSEA 7320 |
| Brandstoftank | 1000 liter |
| Nominaal vermogen | 100KW/125KVA |
|---|---|
| Stand-by vermogen | KVA 110KW/138 |
| Motor | FONTON / LOVOL |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controlepaneel | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| nominale vermogen | 60 kW / 75 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 108A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro Italië FPT/ |
| nominale vermogen | 220KW |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Stroom | 396A |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| Vastgesteld Model | GP1238CCS |
|---|---|
| Prime bij 50HZ, 40°C omgeving | 900 kW 1125 KVA |
| Standby bij 50 Hz, 40°C omgeving | 990 kW 1238 KVA |
| Nominale output van de generatie-set | 230/400V 50 Hz |
| Motormerk | Cummins |
| Uitgangsvermogen | 10kva aan 80kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Oorspronkelijke UK perkins vermogen |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Uitgangsvermogen | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/400V 230/430 240/415 facultatief |
| Motor | Originele UK Perkins 4008TAG2A |
| Alternator | Stamford/ Mecc Alte |