| Uitgangsvermogen | 500 KVA/400 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Controller | Deepsea, Smartgen, Harsen als keuze |
| Nominaal vermogen | 500 KVA/400 KW |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Chinese WUXI / Wandi motor |
| Alternator | Originele Stamford / Mecc Alte |
| Uitgangsvermogen | 17kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | Chinese FAWDE/Xichai |
| Gensettype | Open type, Stil type |
| Uitgangsvermogen | 22kw - 112kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| spanning | 220v - 690v facultatief |
| Motor | LOVOL |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek voor facultatief |
| Uitgangsvermogen | 640 kW 800 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Perkins/4006-23TAG3A |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Perkins. |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Uitgangsvermogen | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW tot 200 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 22kva tot 220kva |
| Stroom | 50A tot 500A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Foton Lovol dieselmotor |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 20 kW tot 200 kW |
|---|---|
| Stand-by vermogen | 22kva tot 220kva |
| Stroom | 50A tot 500A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | Foton Lovol dieselmotor |
| Uitgangsvermogen | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |