| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 25 KVA / 20 kW |
|---|---|
| Frequentie | 60 Hz |
| Stroom | 50A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | FAWDE |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 25 KVA / 20 kW |
|---|---|
| Frequentie | 60 Hz |
| Stroom | 50A |
| Spanning | 220/380V |
| Motor | FAWDE |
| Generatortype/Reserve) | Silent.type |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 19.57A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 180A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Uitgangsvermogen | 50 kW |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 220V - 690V facultatief |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinees merk voor optioneel |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek als keuze |
| Macht (Eerste/Reserve) | 3KVA/3.3KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Alternator | 100% Koper |
| Macht (Eerste/Reserve) | 4.5kva/5kva |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 200 kW / 250 kVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 360A |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | WUXI-motor WD129TAD19 |
| Macht (Eerste/Reserve) | 8kw/8kva genset |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 32A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 198F, 1 cilinder, 4 strijk, diesel motor |