| Macht (Eerste/Reserve) | 5kw aan 8kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag, gekoelde lucht, 1 cilinder |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag, gekoelde lucht, 1 cilinder |
| AMPÈREN | 300 |
|---|---|
| frequentie | 50HZ/60HZ |
| spanning | 120/220/240 |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| Fase | Enkele Fase |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 80kva 64kw |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | Afhankelijk van het vermogen |
| Spanning | 220V-690V |
| Motor | RICARDO |
| Vermogen ((Prime/Standby) | 35 kW/43 KVA |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stroom | 63A |
| Spanning | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | ISUZU 4JB1TA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 27A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE 4 slag |