| model | PD12EW |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Power Factor | 0.8 |
| Beginnende methode | mechanisch of elektronisch |
| kleur | Afhankelijk zijn |
| Macht (Eerste/Reserve) | 6.5KVA/7KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 188FAE |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 180A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FA |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| model | PD6500T |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Beginnende methode | mechanisch of elektronisch |
| kleur | Afhankelijk zijn |
| Koelsysteem | luchtkoeling |
| Insulation Class | H |
|---|---|
| Alternator | Stamford |
| Starting Method | 12V Electrical Strating |
| Alternator Brand | Stamford |
| Control Panel | Smartgen |
| Cooling System | Water-cooled |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Conditions Of Use | Land Use |
| Engine Brand | Cummins |
| Alternator | Stamford |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 10A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE dieselmotor |