| Motor | 2V80 |
|---|---|
| Luifel | Super Stil |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| Certificaten | CE, ISO |
| Optionele | ATS |
| Motor | 2V80 |
|---|---|
| Luifel | Super Stil |
| Garantie | 1 jaar of 1000 uren |
| Certificaten | CE, ISO |
| Optionele | ATS |
| Macht (Eerste/Reserve) | 7kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 26A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 192FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| model | PD12ST |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| 10kva generatortype | Draagbaar/Geluiddicht stil type |
| 10kva generatorgarantie | 12 Months/1000-Uren |
| Beginnende methode | mechanisch of elektronisch |
| model | PD6500T |
|---|---|
| certificaat | CE/ISO9001 |
| Beginnende methode | mechanisch of elektronisch |
| kleur | Afhankelijk zijn |
| Koelsysteem | luchtkoeling |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |
| Macht (Eerste/Reserve) | 5kva/5kw |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Huidige | 20A |
| spanning | 220/230/240V |
| Motor | 186FAE 4 slag |